Home 4City – tai 5 aukštų daugiabučio projektas Pilaitėje, kuriame suprojektuoti 43 butai ir 5 komercinės patalpos. Patogios infrastruktūros apsuptyje suprojektuoti A++ energinės klasės namai, palikę miesto triukšmą, leidžia mėgautis kasdieniu komfortu bei panoraminiais vaizdais.

  Projektas „HOME 4City“ plėtojamas Karaliaučiaus gatvėje 7c. Nuo čia per keliolika minučių pėsčiomis galima pasiekti Salotės paplūdimį arba Gėlužes ežero pakrante, parduotuves, kavines, mokyklas, darželius ar gydymo įstaigas. Vos už keliu minučių kelio yra įrengtos viešojo transporto stoteles „Karaliaučiaus“ bei „Pajautos“, kurios garantuoja greita susisiekimą su kitais miesto rajonais. Naudojantys nuosava transportą gyventojai miesto centrą gali pasiekti šalia esančių Pilaites prospektu ar naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

  43 butai

  su privačiomis, žaliuojančiomis terasomis ar balkonais

  5 komercinės patalpos

  su atskiru įėjimu nuo gatvės ir privačiu kiemeliu

  840 kv.m

  žaliuojantis apšviestas ir aptvertas kiemas

  2

  laisvalaikio erdvės vaikams

  Namai

  A++ energinė klasė
  Užtikrins šilumą, mažas šildymo sąskaitas ir užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas dešimtmečius.
  Platus butų pasirinkimas
  Didelis erdvių ir efektyviai išplanuotų butų pasirinkimas. Galimybė skaidyti pradinį įnašą dalimis, o pirmoji įmoka tik 5000 Eur.
  Balkonai ir terasos
  Visi butai turės erdvius balkonus, o pirmo aukšto butai - žaliuojančias terasas. Rytiniai butai su įstiklintais balkonai.
  Individuali rekuperacinė sistema
  Gaivus ir išvalytas oras bute bei mažesnės šildymo sąnaudos.

  Aplinka

  Komfortas šalia namų
  Aptverta, apšvieta teritorija, takeliai grįsti trinkelėmis.
  Parkavimo vietos
  Antžeminės parkavimo vietos, elektromobilių pakrovimo vietos Esant poreikiui kiekvienam norinčiam vidiniame kieme galime įrengti elektromobilių pakrovimo stotelę.
  Dviračių vietos
  Kasdieniams pasivažinėjimams dviračiais - teritorijoje suprojektuotos dviračių vietos bei dviračių stotelė, jų priežiūrai.
  Komercinės patalpos
  Projekte numatomos ir penkios komercinės patalpos. Dėl daugiau informacijos susisiekite su mumis!

  Komfortas

  Išskirtiniai sprendiniai
  Namai su panoraminiais vaizdais ar terasomis pirmame aukšte.
  Žaliuojantis skveras
  HOME 4City turi uždara, privatų skverą, kurio apželdinimu ir įrengimu rūpinasi kraštovaizdžio specialistai.
  Mažieji žais saugiai
  Vaikai leis laiką jiems pritaikytose žaidimo ir sporto aikštelėse, o vyresni galės prisėsti ant suoliukų žaliuojančiame kieme.
  Namai ten kur saugu
  Įėjimui į teritoriją įrengiami domofonai, įvažiavimo automatiniai vartai. Į namų aplinką laisvai pateksite tik jūs, kaimynai ir laukti svečiai.

  Vieta

  Ežerai ranka pasiekiami
  Per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę.
  Viskas šalia
  Parduotuvės, kavines, mokyklos, darželiai ar gydymo įstaigos pasiekiamos per kelias minutes net pėstute.
  Viešasis transportas
  Vos už kelių metrų yra įrengtos viešojo transporto stotelės, kurios garantuoja greitą susisiekimą su kitais miesto rajonais.
  Parkavimo sprendimai
  Projekte numatomos antžeminė stovėjimo aikštelė šalia namų. Norintieji taip pat galės išsipirkti vietas šalia projekto esančioje daugiaaukštėje aikštelėje.

  Butų pasirinkimas

  Home 4City projekte galima rinktis erdvius ir ergonomiškai išplanuotus 1, 1,5, 2 ir 3 kambarių butus su įstiklintais ir neįstiklintais balkonais arba privačiomis terasomis su kiemeliu. Esant poreikiui yra galimybė apjungti du butus į vieną.